Zapraszamy na warsztaty poświęcone postprodukcji w obszarze Fashion i Beauty.
Kraków, datę podamy już niedługo


Kilka słów o nas:

Dominik Łoziński - jestem absolwentem Krakowskich Szkół Artystycznych na wydziale fotografii. Na swoim koncie mam współpracę z firmą ANSWEAR oraz liczne warsztaty grupowe które miałem okazje prowadzić.
W fotografii inspiruje się przestrzenią, światłem i kolorem. Głównie zajmuję się fotografią modową oraz kampaniami reklamowymi. Współtworzę kreatywne projekty których publikacje można zobaczyć na łamach takich magazynów jak Vogue, L'Officiel, Elle czy Harpe's Bazaar.
Zawsze staram się zapewnić zadowalające efekty końcowe sesji stąd przywiązuję dużą uwagę do postprodukcji, która zaraz po fotografii jest moją drugą wielką pasją. Wszystkie swoje zdjęcia retuszuję osobiście, co zapewnia mi dokładnie takie efekty końcowe jakie są najbliższe mojej estetyce.

Instagram Dominik Łoziński


Emil Kołodziej - Specjalizuję się głównie w fotografii fashion oraz beauty. Ukończyłem Krakowskie Szkoły Artystyczne i już od 8 lat pracuję w zawodzie. Współpracuję ze szkołą Artystyczna Alternatywa, jako fotograf oraz retuszer. Moje prace publikowane były na łamach takich magazynów jak L'Officiel, Makeup Trendy Magazine, Magazyn Wesele, EksMagazyn czy Hair Trendy. Jestem laureatem nagrody internautów w konkursie Dream Team.

Instagram Emil Kołodziej


Oboje wychodzimy z założenia że profesjonalna fotografia właściwie nie istnieje bez obróbki zdjęć.
Podczas tego warsztatu pokażemy jakie metody stosujemy retuszując liczne sesje. Skupimy się na artystycznych aspektach fotografii fashion oraz beauty, jak i równie ważnych kwestiach technicznych. Nauczymy was dbałości o detale a zarazem tego jak nadać zdjęciu lekkości.
Wprowadzimy was w nasz świat kolorystyki. Chcemy wam również pokazać, jak wiele można osiągnąć na pierwszym etapie, zamiast skupiać się tylko na obróbce w Photoshopie. Każdy z nas ma swój indywidualny warsztat jak i estetykę, czym chętnie się z Wami podzielimy!


PROGRAM SZKOLENIA:

- kilka słów o retuszu, tabletach piórkowych i Capture One,
- wywołanie pliku RAW w Capture One,
- analiza zdjęcia,
- retusz skóry zaawansowaną techniką,
- metody Doge & Burn,
- kształtowanie trójwymiarowości sylwetki/twarzy,
- usuwanie niedoskonałości ze zdjęcia,
- praca z kolorami, dążenie do naturalnego koloru skóry,
- poprawa kontrastu globalnie i lokalnie kilkoma sposobami,
- retusz rzęs, brwi, włosów, ust,
- ''prasowanie'' ubrania,
- praca nad kształtem, wysmuklanie,
- globalne i lokalne wyostrzanie zdjęć.Warsztaty są przeznaczone dla osób które posiadają umiejętności zastosowania podstawowych narzędzi.
Kursanci po szkoleniu dostaną wsparcie w postaci plików, które będą wykorzystane na warsztatach, nasze autorskie akcje do photoshopa oraz możliwość kontaktu z nami na nowo utworzonej grupie facebook.
Podczas kursu, będziemy pracować na naszych zdjęciach. Zdjęcia te nie mogą być wykorzystywane w sposób komercyjny (w tym do wszelkiego rodzaju reklamy i promocji).
Każdy z kursantów otrzyma od nas certyfikat uczestnictwa.Maksymalnie 10 osób w grupie, ponieważ małe grupy pozwalają na dokładne omówienie poszczególnych tematów oraz możliwość dostosowania zagadnień do poziomu umiejętności, zainteresowań oraz realnych potrzeb uczestników.

Koszt warsztatów: 500 złWarsztaty odbędą się w Krakowie, dokładne miejsce podamy na 7 dni przed :)Zapisy: info@photoprocess.pl

Dołącz do naszego wydarzenia facebook!